Andrzejki 2019 w Dziwnówku

Chcesz udanie spędzić Andrzejki 2019 w Dziwnówku i szukasz miejsca na nocleg? Sprawdź naszą ofertę przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019. Znajdziesz tu również pomysły na zabawy i wróżby andrzejkowe, bez których nie można świętować tego wyjątkowego wieczoru.

Dziwnówek 5 ofert

Dom Wypoczynkowy Świetlik
od 55PLN /noc

Dom Wypoczynkowy Świetlik

Dziwnówek zobacz na mapie
Zapraszamy do wspólnej organizacji imprezy andrzejkowej w naszym obiekcie. Dysponujemy salą kominkową z profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz oddzielną jadalnią. W połączeniu z dużą bazą noclegową i możliwością wykupienia cateringu gastronomicznego jesteśmy w stanie zorganizować wspaniałą imprezę :)
TRAPER
od 100PLN /noc

TRAPER

Kołczewo zobacz na mapie
Zapraszamy na Andrzejki w poblizu Wolińskiego Parku Narodowego. Niespodzianki i atrakcje- także kulinarne- kuchni pomorskiej.
Willa Rawia 2
od 150PLN /noc

Willa Rawia 2

Weekendowy Pakiet ,,Andrzejki,, w Willa Rawia 2 nad morzem. Oferta obowiązuje w terminie: 29.11-01.12.2019 (Piątek-Niedziela) Impreza Andrzejkowa:   Drink powitalny,     Poezja Podniebienia-Dania na ciepło oraz Zimne przekąski.·       Impreza taneczna - z Animacjami·       0,5 l wódki na Parę.·       Wróżby, Konkursy i wiele różnych atrakcji....
Dom Gościnny Mango
od 100PLN /noc

Dom Gościnny Mango

Andrzejki organizujemy tylko dla grup liczących od 8 do 15 osób. Do dyspozycji gości 6 pokoi. Proponujemy skorzystać z pakietów z odnową biologiczną - duże zniżki na zabiegi. Zabiegi pielęgnacyjne na ciało - czekolada ( terapia brązująca), (terapia wyszczuplająca )- kawa oraz terapia łagodząca.
Dom gościnny Avila
od 80PLN /noc

Dom gościnny Avila

Niechorze zobacz na mapie
w sprawie aktualnej oferty proszę dzwonić pod nr 601075544