Andrzejki 2019 w Jarnołtówku

Chcesz udanie spędzić Andrzejki 2019 w Jarnołtówku i szukasz miejsca na nocleg? Sprawdź naszą ofertę przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019. Znajdziesz tu również pomysły na zabawy i wróżby andrzejkowe, bez których nie można świętować tego wyjątkowego wieczoru.

Jarnołtówek 3 oferty

Ośrodek Wypoczynkowy Potok
od 60PLN /noc

Brak opinii

Ośrodek Wypoczynkowy Potok

Jarnołtówek zobacz na mapie
POTOK 52 JARNOTŁÓWEK ZAPRASZA NA ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ 24.11.2018 SOBOTA GODZINA 20:00 PRZY WŁOSKIEJ MUZYCE NA ŻYWOUROCZYSTA KOLACJA PO WŁOSKU:pieczone prosie według przepisu szefa Leandro,STOLIK SŁODKOŚCI,BUFET ZIMNYCH PRZEKĄSEK ,NAPOJE,ANDRZEJKOWE WRÓŻBY.CENA PAKIETU 200 ZŁ OD OSOBY:bal andrzejkowy,nocleg,śniadanie.
U Konrada
od 200PLN /noc

U Konrada

Zlate Hory zobacz na mapie
Zapraszamy do nas , w naszym przytulnym domku spędzicie Państwo miło wieczór andrzejkowy a dobre  wróżby na pewno się spęłnią :).
Pensjonat Na úbočí
od 8EUR /noc

Pensjonat Na úbočí

Jeseník zobacz na mapie
PENSJONAT NA ÚBOČÍ Pensjonat znajduje się w spokojnym otoczeniu w willowej dzielnicy 400 m od centrum miasta powiatowego Jeseník i 500 m od kolumnady uzdrowiskowej Sanatorium Priessnitza, pięknej przechadzki uzdrowiskowym, narciarskim i kulturalnym miastem Jeseník.  Oferujemy spokojne zakwaterowanie w...