Wieczór andrzejkowy to wyjątkowa noc, której często towarzyszą długie przygotowania. Doskonały klimat imprezy budują wszelkiego rodzaju andrzejkowe dekoracje, które nadadzą wyjątkową aurę podczas wspólnej zabawy. Andrzejkowe ozdoby można kupić gotowe w sklepie, ale i wykonać samodzielnie przy niewielkich nakładach finansowych.

Andrzejki 2014 już niedługo i wiele osób nie może doczekać się tego magicznego wieczoru. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spędzenia miło czasu w gronie najbliższych. Listopad wcale nie musi być szary i deszczowy, podpowiemy jak przygotować niezapomniane przyjęcie, w którym kluczową rolę odegrają andrzejkowe dekoracje. Andrzejkowe ozdoby i oryginalne aranżację wnętrz pomogą wprowadzić gości w niezwykłą aurę tajemniczości, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

 

Zobacz jak przygotować niezapomniane andrzejkowe przyjęcie, wejdź: Impreza andrzejkowa

 

Andrzejkowe ozdoby


Aurę tajemniczości doskonale buduje odpowiednio rozproszone światło. Zabawa andrzejkowa będzie wyjątkowa gdy zadbamy aby w naszym domu nie zabrakło lampionów i świeczek. Andrzejkowe dekoracje można kupić w sklepie, ale również wykonać samodzielnie! Ciekawe ozdoby andrzejkowe można zrobić ze starych szklanek przyczepiając do nich, zebrane wcześniej, kolorowe liście. Wystarczy obwinąć liśćmi szklankę i związać całość cienkim sznureczkiem. Do środka lampionu wkładamy świeczkę i dekoracja andrzejkowa gotowa!

 

Wieczór andrzejkowy


Miłośnicy kreatywnych rozwiązań mogą pokusić się także o inne andrzejkowe dekoracje. Zaskocz swoich gości i przywitaj ich przebrana za wiedźmę czy zielarkę. Przy każdym nakryciu można ustawić pęczek wysuszonych kwiatów czy ziół. Niech tematem przewodnim będą zioła, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja andrzejkowego stołu. Fantastyczną aurę stworzy również drewniana zastawa. Goście poczują się jakby cofnęli się w czasie, zapomną o troskach dnia codziennego i udana zabawa andrzejkowa gwarantowana. Na stole można ustawić wazon z suszonymi kwiatami, bądź okrągłe naczynie wypełnione płatkami róż. Kwiaty można dodatkowo skropić olejkiem eterycznym aby pięknie pachniały podczas całego wieczoru.

Przy odrobinie inwencji twórczej zabawa andrzejkowa będzie niezapomniana i pozwoli choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Dekoracje andrzejkowe pomogą wprowadzić wszystkich gości w wyjątkową aurę tajemniczości i dobrej zabawy. Obowiązkowo nie może zabraknąć także wróżb andrzejkowych. Gdy nastrój będzie radosny to i wróżby dla każdego będą z pewnością pomyślne.

 

Zobacz najpopularniejsze wróżby, ktorych nie może zabraknąć w Andrzejki, wejdź: Andrzejkowe wróżby